Bezkontaktní měření
fyzikálních veličin
v průmyslu
Systém TBK pro laserové
měření profilů
Přehledné zobrazení
naměřených výsledků
v reálném čase
previous arrow
next arrow
Slider

Instalace bezkontaktního odměřování délky polypropylenových textilii na tkalcovských stavech.

Přinášíme pár fotek z naší poslední realizace ve spolupráci s firmou NDT Technologies. Realizujeme kompletní návrh, výrobu a instalaci defektoskopů od přenosných měřičů až po kompletní rozsáhlé systémy.

 

1) Wheel UT testing (robotic)

ndt 03

 

2) Rail testing control center using NDT equipment

ndt 02

 

3) Pipe testing equipment

ndt 01

Olive oilUsilovně pracujeme na dokončení defektoskopické linky firmy NDT v Huta Bankowa (polsko)

Sightline Process ControlSightline má širokou škálu standardizovaných systémů 3D / barevného vidění, které se snadno instalují a rychle integrují do vašeho výrobního závodu. Všechny tyto systémy jsou dodávány se softwarem pro analýzu produktů společnosti Sightline a dokáží zpracovat stovky jedinečných produktů, přičemž každé nastavení produktu lze přizpůsobit tak, aby vyhovovalo vašim analytickým požadavkům.

Standardní produkty lze rozdělit do tří hlavních typů:

 

Stacionární systémy

Stolní systémy jsou kompaktní kontrolní systémy typu „plug-and-play“, které generují více než 100 různých měření pro každý objekt umístěný na integrovaném dopravním pásu.

Stolní počítače mohou zcela automatizovat postupy QA a ruční měření a lze je instalovat přímo na podlahu závodu nebo v laboratoři.

 

Over-Line systémy

Systémy Over-Line využívají standardní kompaktní senzorovou hlavu namontovanou přímo na stávající výrobní lince zákazníka. Tato senzorová hlava skenuje všechny objekty, které procházejí pod systémem, a generuje tak nepřetržitý proud kritických dat QA a produkčních metrik.

 

In-line systémy

In-Line systémy jsou jednotky „na klíč“, které jsou navrženy tak, aby kontrolovaly 100% veškeré výroby, a jsou dodávány s integrovaným dopravníkem s proměnnou rychlostí a automatickými vyřazovacími zařízeními.

Mají schopnost automaticky odstraňovat jednotlivé vadné objekty z výrobní linky a mohou také skenovat a měřit spodní povrch každého objektu.

Polytec
Process Sensors
Berthold technologies
TBK
NDT technologies
Matica technologies
Sightline technologies
Dorrenberg Edelstahl
Tauris

Hledáte řešení?